Poniedziałek – Piątek - kierować się od strony al. Jerozolimskich do dziedzińca wewnątrz Centrum Bankowo-Finansowego (dawny gmach KC PZPR), przejść przez wewnętrzny dziedziniec i skierować się do wejścia A Centrum Giełdowego. Windy do Sali Notowań są zaraz przy wejściu A do Centrum Giełdowego po lewej stronie. Sala Notowań jest na II piętrze.

Adres GPW:  Warszawa, ul. Książęca 4. Wejście i podjazd od strony Al. Jerozolimskich przez dziedziniec Centrum Bankowo-Finansowego.

Informacja dotycząca wejścia do budynku Centrum Giełdowego i na Salę Notowań

poniedziałek – piątek – wejście A  (od strony al. Jerozolimskich) czynne w godz.7-20, wejście B (Główne Wejście od strony ul. Książęcej) do Centrum Giełdowego czynne 24/24

sobota – niedziela –  tylko wejście B (Główne Wejście od strony ul. Książęcej)  do budynku Centrum Giełdowego i na Salę Notowań czynne 24/24.

Wycieczki szkolne wchodzą przez wejście B (Wejście Główne do Centrum Giełdowego od strony ul. Książęcej).

Ochrona budynku ma prawo wymagać okazania dowodu tożsamości.

Dostawy sprzętu i innych rzeczy na Mistrzostwa odbywają się po wcześniejszym zgłoszeniu do Dyrektora Mistrzostw lub Dyrektora Biura PZSzach (w tygodniu roboczym zgłoszenia najpóźniej godzinę przed przyjazdem; w weekendy zgłoszenia do poprzedzającego piątku do godz.15.30). Należy podać dane osób i aut. Podjazd pod Centrum Giełdowe, wjeżdżając od al. Jerozolimskich, jadąc między budynkami Centrum Bankowo-Finansowego (dawny gmach KC PZPR) i Muzeum Narodowym, następnie pod wejście A Centrum Giełdowego i pod windę towarową (na górce przy wejściu A). Postój i rozładunek maksymalnie do godziny czasu.

Na II piętrze przy stanowisku ochrony są dostępne toalety (damska, męska, dla niepełnosprawnych) i szatnia.

Organizatorzy Mistrzostw nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy osobiste i przedmioty zostawione w szatni.

 

Organizator ani nie gwarantuje ani nie opłaca miejsc parkingowych dla zawodników, sędziów, obsługi Mistrzostw, gości. Każdy zainteresowany organizuje miejsce do parkowania we własnym zakresie.
Możliwe jest uiszczania opłat za parkowanie przez telefon z dostępem do internetu link