Mistrzostwa po VII rundzie

Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski

W VII rundzie padły aż 4 rezultatywne wyniki, zremisowały ze sobą tylko dwie najlepsze polskie zawodniczki pod względem rankingu (Zawadzka-Soćko). Swoją partię przegrała liderująca dotychczas Anna Warakomska i tym samym zrównała się z punktami z Moniką i Jolą a także z Kariną Szczepkowską, która pokonała Martę Bartel.

Na dwie rundy przed końcem w Budimex Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet aż 4 zawodniczki mają taką samą ilość punktów i co ciekawe w VIII rundzie zagrają między sobą. Monika Soćko podejmie Karinę Szczepkowską a Ania Warakomska Jolantę Zawadzką.

 

Na górze: Karina Szczepkowska, na dole: Joanna Majdan

LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski

Bezkompromisowy Aleksander Mista po emocjonującej partii pokonuje Radka Wojtaszka i zajmuje miejsce w górnej części tabeli. Trzecią partię z rzędu wygrał Jan-Krzysztof Duda i w obliczu remisu liderującego Kacpra Pioruna, zbliżył się już tylko na odległość pół punktu. Jutrzejsza partia Piorun-Duda zadecyduje o złotym medalu!

Walka o brązowy medal nabiera rumieńców: swoje partie wygrali Jacek Tomczak oraz Michał Krasenkow i prawdopodobnie między nimi rozstrzygnie się walka o najniższe miejsce na podium (smaczku dodaje fakt, że w ostatniej rundzie zmierzą się między sobą!)

Z lewej: Jan-Krzysztof Duda, z prawej: Aleksander Miśta